Central Technologies CTSD25F-821M
Número da peça
CTSD25F-821M
Pacote
Nonstandard
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CTSD25F-821M.pdf
Descrição
820UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR
Product details
1. How to order CTSD25F-821M on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CTSD25F-821M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTSD25F-821M?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTSD25F-821M.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CTSD25F CTSD25F CTSD25F CTSD25F CTSD25F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 820 µH 820 µH 820 µH 820 µH 820 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 230 mA 230 mA 230 mA 230 mA 230 mA
Current-Saturation(Isat) 139mA 139mA 139mA 139mA 139mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 630mOhm Max 630mOhm Max 630mOhm Max 630mOhm Max 630mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz