Central Technologies CTSMDS4F-392J
Número da peça
CTSMDS4F-392J
Pacote
2-SMD, J-Lead
Ficha técnica
CTSMDS4F-392J.pdf
Descrição
SMD SHIELDED RF INDUCTOR
Product details
1. How to order CTSMDS4F-392J on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CTSMDS4F-392J price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTSMDS4F-392J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CTSMDS4F-392J.
Package/Case 2-SMD, J-Lead 2-SMD, J-Lead 2-SMD, J-Lead 2-SMD, J-Lead 2-SMD, J-Lead
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CTSMDS4F CTSMDS4F CTSMDS4F CTSMDS4F CTSMDS4F
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 3.9 mH 3.9 mH 3.9 mH 3.9 mH 3.9 mH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) 80mA 80mA 80mA 80mA 80mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 36.8Ohm Max 36.8Ohm Max 36.8Ohm Max 36.8Ohm Max 36.8Ohm Max
Q@Freq 70 @ 250kHz 70 @ 250kHz 70 @ 250kHz 70 @ 250kHz 70 @ 250kHz
Frequency-SelfResonant 1.8MHz 1.8MHz 1.8MHz 1.8MHz 1.8MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz