Central Technologies CTSPMA6010F-2R2M
Número da peça
CTSPMA6010F-2R2M
Pacote
Nonstandard
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CTSPMA6010F-2R2M.pdf
Descrição
POWR INDUCTOR SMD SHIELDED 2.2UH
Product details
1. How to order CTSPMA6010F-2R2M on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CTSPMA6010F-2R2M price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTSPMA6010F-2R2M?
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CTSPMA6010F CTSPMA6010F CTSPMA6010F CTSPMA6010F CTSPMA6010F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 2.9 A 2.9 A 2.9 A 2.9 A 2.9 A
Current-Saturation(Isat) 5.2A 5.2A 5.2A 5.2A 5.2A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 83mOhm Max 83mOhm Max 83mOhm Max 83mOhm Max 83mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz