Bourns Inc. CW100505-8N7J
Número da peça
CW100505-8N7J
Fabricante
Bourns Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
0402 (1005 Metric)
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.CW100505-8N7J.pdf
Descrição
FIXED IND 8.7NH SMD
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order CW100505-8N7J on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the CW100505-8N7J price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CW100505-8N7J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CW100505-8N7J.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CW100505 CW100505 CW100505 CW100505 CW100505
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic Ceramic
Inductance 8.7 nH 8.7 nH 8.7 nH 8.7 nH 8.7 nH
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) - - - - -
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz