CY7C1371D-100AXC.pdf
| Imagem |
| Packaging | Tray,Tray | Tray,Tray | Tray,Tray | Tray,Tray | Tray,Tray |
| Series | NoBL™ | NoBL™ | NoBL™ | NoBL™ | NoBL™ |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| MemoryType | Volatile | Volatile | Volatile | Volatile | Volatile |
| MemoryFormat | SRAM | SRAM | SRAM | SRAM | SRAM |
| MemoryInterface | Parallel | Parallel | Parallel | Parallel | Parallel |
| ClockFrequency | 100 MHz | 100 MHz | 100 MHz | 100 MHz | 100 MHz |
| WriteCycleTime-WordPage | - | - | - | - | - |
| AccessTime | 8.5 ns | 8.5 ns | 8.5 ns | 8.5 ns | 8.5 ns |
| Voltage-Supply | 3.135V ~ 3.6V | 3.135V ~ 3.6V | 3.135V ~ 3.6V | 3.135V ~ 3.6V | 3.135V ~ 3.6V |