D100K100.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of D100K100.
| Imagem |
| Fabricante | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite |
| Packaging | Bulk,Box | Bulk,Box | Bulk,Box | Bulk,Box | Bulk,Box |
| Series | Dividohm®210 | Dividohm®210 | Dividohm®210 | Dividohm®210 | Dividohm®210 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 100 Ohms | 100 Ohms | 100 Ohms | 100 Ohms | 100 Ohms |
| Power(Watts) | 100 W | 100 W | 100 W | 100 W | 100 W |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| AdjustmentType | Slide | Slide | Slide | Slide | Slide |
| Diameter | 0.752 OD, 0.500 ID (19.10mm x 12.70mm) | 0.752 OD, 0.500 ID (19.10mm x 12.70mm) | 0.752 OD, 0.500 ID (19.10mm x 12.70mm) | 0.752 OD, 0.500 ID (19.10mm x 12.70mm) | 0.752 OD, 0.500 ID (19.10mm x 12.70mm) |
| Length | 6.500 (165.10mm) | 6.500 (165.10mm) | 6.500 (165.10mm) | 6.500 (165.10mm) | 6.500 (165.10mm) |