DC0001/06-PC99-0.06.pdf
| Imagem |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | PC99 | PC99 | PC99 | PC99 | PC99 |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Usage | TO-3 | TO-3 | TO-3 | TO-3 | TO-3 |
| Shape | Rhombus | Rhombus | Rhombus | Rhombus | Rhombus |
| Outline | 41.91mm x 28.96mm | 41.91mm x 28.96mm | 41.91mm x 28.96mm | 41.91mm x 28.96mm | 41.91mm x 28.96mm |
| Thickness | 0.0024 (0.060mm) | 0.0024 (0.060mm) | 0.0024 (0.060mm) | 0.0024 (0.060mm) | 0.0024 (0.060mm) |