Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DPA120060-P14.
| Imagem |
| Fabricante | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. |
| Packaging | - | - | - | - | - |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| RegionUtilized | North America | North America | North America | North America | North America |
| Form | Wall Mount | Wall Mount | Wall Mount | Wall Mount | Wall Mount |
| InputType | Fixed Blade | Fixed Blade | Fixed Blade | Fixed Blade | Fixed Blade |
| Voltage-Input | 120VAC | 120VAC | 120VAC | 120VAC | 120VAC |
| Voltage-Output | 12VAC | 12VAC | 12VAC | 12VAC | 12VAC |
| Current-Output(Max) | 600mA | 600mA | 600mA | 600mA | 600mA |
| Power(Watts) | 7 W | 7 W | 7 W | 7 W | 7 W |
| NoLoadPowerConsumption | - | - | - | - | - |
| Efficiency | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | - | - | - | - | - |
| OutputConnector | Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.75mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.75mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.75mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.75mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.75mm O.D. x 9.5mm |