Microchip Technology DSC1123AE1-100.0000
Número da peça
DSC1123AE1-100.0000
Fabricante
Microchip Technology
Categoria:
Oszillatoren
Pacote
6-SMD, No Lead Exposed Pad
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.DSC1123AE1-100.0000.pdf
Descrição
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order DSC1123AE1-100.0000 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the DSC1123AE1-100.0000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DSC1123AE1-100.0000?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series DSC1123 DSC1123 DSC1123 DSC1123 DSC1123
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator MEMS MEMS MEMS MEMS MEMS
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz
Function Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable Enable/Disable
Output LVDS LVDS LVDS LVDS LVDS
Voltage-Supply 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 32mA 32mA 32mA 32mA 32mA
Ratings AEC-Q100 AEC-Q100 AEC-Q100 AEC-Q100 AEC-Q100
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm) 0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)