Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DTM36CN480-C8.
| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | DTM36-C8 (36W) | DTM36-C8 (36W) | DTM36-C8 (36W) | DTM36-C8 (36W) | DTM36-C8 (36W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| RegionUtilized | International | International | International | International | International |
| Voltage-Input | 80 ~ 264 VAC | 80 ~ 264 VAC | 80 ~ 264 VAC | 80 ~ 264 VAC | 80 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output | 48V | 48V | 48V | 48V | 48V |
| Current-Output(Max) | 750mA | 750mA | 750mA | 750mA | 750mA |
| Power(Watts) | 36 W | 36 W | 36 W | 36 W | 36 W |
| NoLoadPowerConsumption | 75mW | 75mW | 75mW | 75mW | 75mW |
| OperatingTemperature | -30°C ~ 60°C | -30°C ~ 60°C | -30°C ~ 60°C | -30°C ~ 60°C | -30°C ~ 60°C |
| OutputConnector | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm |
| CordLength | 70.9 (1.80m) | 70.9 (1.80m) | 70.9 (1.80m) | 70.9 (1.80m) | 70.9 (1.80m) |
| InputConnector | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 | IEC 320-C8 |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 3.94 L x 1.77 W x 0.89 H (100.0mm x 45.0mm x 22.5mm) | 3.94 L x 1.77 W x 0.89 H (100.0mm x 45.0mm x 22.5mm) | 3.94 L x 1.77 W x 0.89 H (100.0mm x 45.0mm x 22.5mm) | 3.94 L x 1.77 W x 0.89 H (100.0mm x 45.0mm x 22.5mm) | 3.94 L x 1.77 W x 0.89 H (100.0mm x 45.0mm x 22.5mm) |