E3002S.30.10.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of E3002S.30.10.
| Imagem |
| Fabricante | Prysmian Group | Prysmian Group | Prysmian Group | Prysmian Group | Prysmian Group |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| NumberofConductors | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| WireGauge | 22 AWG | 22 AWG | 22 AWG | 22 AWG | 22 AWG |
| ConductorStrand | 7/30 | 7/30 | 7/30 | 7/30 | 7/30 |
| Jacket(Insulation)Diameter | 0.120 (3.05mm) | 0.120 (3.05mm) | 0.120 (3.05mm) | 0.120 (3.05mm) | 0.120 (3.05mm) |
| ShieldType | - | - | - | - | - |
| JacketColor | Gray | Gray | Gray | Gray | Gray |
| Ratings | ASTM B-3 | ASTM B-3 | ASTM B-3 | ASTM B-3 | ASTM B-3 |
| Features | - | - | - | - | - |
| Voltage | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V | 300 V |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 75°C | 0°C ~ 75°C | 0°C ~ 75°C | 0°C ~ 75°C | 0°C ~ 75°C |