ECS Inc. ECOC-2522-20.000-3FC
Número da peça
ECOC-2522-20.000-3FC
Fabricante
ECS Inc.
Categoria:
Oszillatoren
Pacote
6-SMD, No Lead, 5 Leads
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.ECOC-2522-20.000-3FC.pdf
Descrição
XTAL OSC OCXO 20.0000MHZ CMOS
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order ECOC-2522-20.000-3FC on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the ECOC-2522-20.000-3FC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ECOC-2522-20.000-3FC?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc. ECS Inc.
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series ECOC-2522 ECOC-2522 ECOC-2522 ECOC-2522 ECOC-2522
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type OCXO OCXO OCXO OCXO OCXO
Frequency 20 MHz 20 MHz 20 MHz 20 MHz 20 MHz
Function - - - - -
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
FrequencyStability ±5ppb ±5ppb ±5ppb ±5ppb ±5ppb
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature 0°C ~ 50°C 0°C ~ 50°C 0°C ~ 50°C 0°C ~ 50°C 0°C ~ 50°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) - - - - -
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 1.000 L x 0.870 W (25.40mm x 22.10mm) 1.000 L x 0.870 W (25.40mm x 22.10mm) 1.000 L x 0.870 W (25.40mm x 22.10mm) 1.000 L x 0.870 W (25.40mm x 22.10mm) 1.000 L x 0.870 W (25.40mm x 22.10mm)