ECS-35-18-10.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ECS-35-18-10.
| Imagem |
| Fabricante | ECS Inc. | ECS Inc. | ECS Inc. | ECS Inc. | ECS Inc. |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | ECS-3x10 | ECS-3x10 | ECS-3x10 | ECS-3x10 | ECS-3x10 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal |
| Frequency | 3.579545 MHz | 3.579545 MHz | 3.579545 MHz | 3.579545 MHz | 3.579545 MHz |
| FrequencyStability | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm |
| FrequencyTolerance | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm |
| LoadCapacitance | 18pF | 18pF | 18pF | 18pF | 18pF |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 200 Ohms | 200 Ohms | 200 Ohms | 200 Ohms | 200 Ohms |
| OperatingMode | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental |
| OperatingTemperature | -10°C ~ 60°C | -10°C ~ 60°C | -10°C ~ 60°C | -10°C ~ 60°C | -10°C ~ 60°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 0.126 Dia x 0.413 L (3.20mm x 10.50mm) | 0.126 Dia x 0.413 L (3.20mm x 10.50mm) | 0.126 Dia x 0.413 L (3.20mm x 10.50mm) | 0.126 Dia x 0.413 L (3.20mm x 10.50mm) | 0.126 Dia x 0.413 L (3.20mm x 10.50mm) |