Panasonic Electronic Components ECW-H12822JV
Número da peça
ECW-H12822JV
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.ECW-H12822JV.pdf
Descrição
CAP FILM 8200PF 5% 1.25KVDC RAD
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order ECW-H12822JV on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the ECW-H12822JV price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ECW-H12822JV?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ECW-H12822JV.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case Radial Radial Radial Radial Radial
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series ECW-H(V) ECW-H(V) ECW-H(V) ECW-H(V) ECW-H(V)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Capacitance 8200 pF 8200 pF 8200 pF 8200 pF 8200 pF
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
VoltageRating-AC 354V 354V 354V 354V 354V
VoltageRating-DC 1250V (1.25kV) 1250V (1.25kV) 1250V (1.25kV) 1250V (1.25kV) 1250V (1.25kV)
ESR(EquivalentSeriesResistance) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 0.709 L x 0.295 W (18.00mm x 7.50mm) 0.709 L x 0.295 W (18.00mm x 7.50mm) 0.709 L x 0.295 W (18.00mm x 7.50mm) 0.709 L x 0.295 W (18.00mm x 7.50mm) 0.709 L x 0.295 W (18.00mm x 7.50mm)
Height-Seated(Max) 0.610 (15.50mm) 0.610 (15.50mm) 0.610 (15.50mm) 0.610 (15.50mm) 0.610 (15.50mm)
Termination PC Pins PC Pins PC Pins PC Pins PC Pins
LeadSpacing 0.591 (15.00mm) 0.591 (15.00mm) 0.591 (15.00mm) 0.591 (15.00mm) 0.591 (15.00mm)