ERG-3SJ622.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ERG-3SJ622.
| Imagem |
| Package/Case | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | ERG | ERG | ERG | ERG | ERG |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Resistance | 6.2 kOhms | 6.2 kOhms | 6.2 kOhms | 6.2 kOhms | 6.2 kOhms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 3W | 3W | 3W | 3W | 3W |
| TemperatureCoefficient | ±300ppm/°C | ±300ppm/°C | ±300ppm/°C | ±300ppm/°C | ±300ppm/°C |
| Size/Dimension | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Height-Seated(Max) | 0.217 Dia x 0.591 L (5.50mm x 15.00mm) | 0.217 Dia x 0.591 L (5.50mm x 15.00mm) | 0.217 Dia x 0.591 L (5.50mm x 15.00mm) | 0.217 Dia x 0.591 L (5.50mm x 15.00mm) | 0.217 Dia x 0.591 L (5.50mm x 15.00mm) |