F1238E12B2-FHR-TTL.pdf
| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | F1238-H | F1238-H | F1238-H | F1238-H | F1238-H |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Rated | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC |
| Size/Dimension | Square - 119mm L x 119mm H | Square - 119mm L x 119mm H | Square - 119mm L x 119mm H | Square - 119mm L x 119mm H | Square - 119mm L x 119mm H |
| Width | 38.00mm | 38.00mm | 38.00mm | 38.00mm | 38.00mm |
| StaticPressure | 0.330 in H2O (82.2 Pa) | 0.330 in H2O (82.2 Pa) | 0.330 in H2O (82.2 Pa) | 0.330 in H2O (82.2 Pa) | 0.330 in H2O (82.2 Pa) |