FC4L64R001JER.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of FC4L64R001JER.
| Imagem |
| Fabricante | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite |
| Series | FC4L | FC4L | FC4L | FC4L | FC4L |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 1 mOhms | 1 mOhms | 1 mOhms | 1 mOhms | 1 mOhms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 2W | 2W | 2W | 2W | 2W |
| Composition | Metal Foil | Metal Foil | Metal Foil | Metal Foil | Metal Foil |
| TemperatureCoefficient | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C | ±100ppm/°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.126 L x 0.252 W (3.20mm x 6.40mm) | 0.126 L x 0.252 W (3.20mm x 6.40mm) | 0.126 L x 0.252 W (3.20mm x 6.40mm) | 0.126 L x 0.252 W (3.20mm x 6.40mm) | 0.126 L x 0.252 W (3.20mm x 6.40mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) |