FFSD-25-D-05.64-01-N-D03.pdf
| Imagem |
| Fabricante | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | Tiger Eye™ FFSD | Tiger Eye™ FFSD | Tiger Eye™ FFSD | Tiger Eye™ FFSD | Tiger Eye™ FFSD |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| NumberofPositions | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 |
| NumberofRows | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Pitch-Connector | 0.050 (1.27mm) | 0.050 (1.27mm) | 0.050 (1.27mm) | 0.050 (1.27mm) | 0.050 (1.27mm) |
| Pitch-Cable | 0.025 (0.64mm) | 0.025 (0.64mm) | 0.025 (0.64mm) | 0.025 (0.64mm) | 0.025 (0.64mm) |
| Length | 0.470' (143.26mm, 5.64) | 0.470' (143.26mm, 5.64) | 0.470' (143.26mm, 5.64) | 0.470' (143.26mm, 5.64) | 0.470' (143.26mm, 5.64) |