FLHTC0311-18-5.pdf
| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | FlexLite HT | FlexLite HT | FlexLite HT | FlexLite HT | FlexLite HT |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| CableType | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up |
| WireGauge | 18 AWG | 18 AWG | 18 AWG | 18 AWG | 18 AWG |
| ConductorStrand | 19/30 | 19/30 | 19/30 | 19/30 | 19/30 |
| Jacket(Insulation)Diameter | 0.060 (1.52mm) | 0.060 (1.52mm) | 0.060 (1.52mm) | 0.060 (1.52mm) | 0.060 (1.52mm) |
| Jacket(Insulation)Thickness | 0.006 (0.15mm) | 0.006 (0.15mm) | 0.006 (0.15mm) | 0.006 (0.15mm) | 0.006 (0.15mm) |
| Length | - | - | - | - | - |
| Voltage | 600V | 600V | 600V | 600V | 600V |
| OperatingTemperature | 200°C | 200°C | 200°C | 200°C | 200°C |