GBU25005-G.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of GBU25005-G.
| Imagem |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| DiodeType | Single Phase | Single Phase | Single Phase | Single Phase | Single Phase |
| Technology | Standard | Standard | Standard | Standard | Standard |
| Voltage-PeakReverse(Max) | 50 V | 50 V | 50 V | 50 V | 50 V |
| Current-AverageRectified(Io) | 25 A | 25 A | 25 A | 25 A | 25 A |
| Voltage-Forward(Vf)(Max)@If | 1 V @ 12.5 A | 1 V @ 12.5 A | 1 V @ 12.5 A | 1 V @ 12.5 A | 1 V @ 12.5 A |
| Current-ReverseLeakage@Vr | 10 µA @ 50 V | 10 µA @ 50 V | 10 µA @ 50 V | 10 µA @ 50 V | 10 µA @ 50 V |