Sensata-Airpax IEGBX6-1-62-25.0-A-M2-V
Número da peça
IEGBX6-1-62-25.0-A-M2-V
Fabricante
Sensata-Airpax
Categoria:
Leistungsschalter
Pacote
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.IEGBX6-1-62-25.0-A-M2-V.pdf
Descrição
CIR BRKR MAG-HYDR
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order IEGBX6-1-62-25.0-A-M2-V on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the IEGBX6-1-62-25.0-A-M2-V price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IEGBX6-1-62-25.0-A-M2-V?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series IEG IEG IEG IEG IEG
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
CurrentRating(Amps) 25A 25A 25A 25A 25A
VoltageRating-AC 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
VoltageRating-DC 80 V 80 V 80 V 80 V 80 V