Sensata-Airpax IPA-6-1-52-10.0-A-01-T
Número da peça
IPA-6-1-52-10.0-A-01-T
Fabricante
Sensata-Airpax
Categoria:
Leistungsschalter
Pacote
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.IPA-6-1-52-10.0-A-01-T.pdf
Descrição
CIR BRKR MAG-HYDR
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order IPA-6-1-52-10.0-A-01-T on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the IPA-6-1-52-10.0-A-01-T price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IPA-6-1-52-10.0-A-01-T?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series IPA IPA IPA IPA IPA
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
CurrentRating(Amps) 10A 10A 10A 10A 10A
VoltageRating-AC 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
VoltageRating-DC 65 V 65 V 65 V 65 V 65 V