KDE1203PFB1-8(V).pdf
| Imagem |
| Fabricante | Sunon Fans | Sunon Fans | Sunon Fans | Sunon Fans | Sunon Fans |
| Packaging | - | - | - | - | - |
| Series | KDE | KDE | KDE | KDE | KDE |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Voltage-Rated | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC |
| Size/Dimension | Square - 30mm L x 30mm H | Square - 30mm L x 30mm H | Square - 30mm L x 30mm H | Square - 30mm L x 30mm H | Square - 30mm L x 30mm H |
| Width | 10.00mm | 10.00mm | 10.00mm | 10.00mm | 10.00mm |
| StaticPressure | 0.140 in H2O (34.9 Pa) | 0.140 in H2O (34.9 Pa) | 0.140 in H2O (34.9 Pa) | 0.140 in H2O (34.9 Pa) | 0.140 in H2O (34.9 Pa) |
| BearingType | Ball | Ball | Ball | Ball | Ball |
| FanType | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial |
| Noise | 27.0dB(A) | 27.0dB(A) | 27.0dB(A) | 27.0dB(A) | 27.0dB(A) |
| Power(Watts) | 900 mW | 900 mW | 900 mW | 900 mW | 900 mW |