KDE1208PTB3-6AR.pdf
| Imagem |
| Fabricante | Sunon Fans | Sunon Fans | Sunon Fans | Sunon Fans | Sunon Fans |
| Packaging | - | - | - | - | - |
| Series | KDE | KDE | KDE | KDE | KDE |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Voltage-Rated | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC | 12VDC |
| Size/Dimension | Square - 80mm L x 80mm H | Square - 80mm L x 80mm H | Square - 80mm L x 80mm H | Square - 80mm L x 80mm H | Square - 80mm L x 80mm H |
| Width | 25.00mm | 25.00mm | 25.00mm | 25.00mm | 25.00mm |
| StaticPressure | - | - | - | - | - |
| BearingType | Ball | Ball | Ball | Ball | Ball |
| FanType | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial |
| Noise | - | - | - | - | - |
| Power(Watts) | 1.4 W | 1.4 W | 1.4 W | 1.4 W | 1.4 W |