ITT Cannon, LLC KPSE01J14-12S
Número da peça
KPSE01J14-12S
Fabricante
ITT Cannon, LLC
Categoria:
Rundsteckverbinder
Pacote
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.KPSE01J14-12S.pdf
Descrição
CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order KPSE01J14-12S on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the KPSE01J14-12S price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of KPSE01J14-12S?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of KPSE01J14-12S.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series KPSE KPSE KPSE KPSE KPSE
Product Status Active Active Active Active Active
Number of Positions 12 12 12 12 12
Shell Size - Insert 14-12 14-12 14-12 14-12 14-12
Shell Size MIL - - - - -
Mounting Feature - - - - -
Termination,Fastening Crimp Crimp Crimp Crimp Crimp
Item22 Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock
Item23 N (Normal) N (Normal) N (Normal) N (Normal) N (Normal)
Item24 Metal Metal Metal Metal Metal
Item25 Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy
Item27 Gold Gold Gold Gold Gold
Item28 Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab
Item30 - - - - -
Item32 - - - - -
Item33 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A
Item34 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC