ITT Cannon, LLC KPSE06B20-16P
Número da peça
KPSE06B20-16P
Fabricante
ITT Cannon, LLC
Categoria:
Rundsteckverbinder
Pacote
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.KPSE06B20-16P.pdf
Descrição
CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order KPSE06B20-16P on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the KPSE06B20-16P price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of KPSE06B20-16P?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of KPSE06B20-16P.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series KPSE KPSE KPSE KPSE KPSE
Product Status Active Active Active Active Active
Connector Type Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins
Number of Positions 16 16 16 16 16
Shell Size - Insert 20-16 20-16 20-16 20-16 20-16
Shell Size MIL - - - - -
Mounting Feature - - - - -
Termination,Fastening Crimp Crimp Crimp Crimp Crimp
Item22 Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock
Item23 N (Normal) N (Normal) N (Normal) N (Normal) N (Normal)
Item24 Metal Metal Metal Metal Metal
Item25 Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy
Item27 Gold Gold Gold Gold Gold
Item28 Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab
Item29 - - - - -
Item30 - - - - -
Item31 Strain Relief Strain Relief Strain Relief Strain Relief Strain Relief
Item32 - - - - -
Item33 13A 13A 13A 13A 13A
Item34 1000VAC, 1400VDC 1000VAC, 1400VDC 1000VAC, 1400VDC 1000VAC, 1400VDC 1000VAC, 1400VDC