ITT Cannon, LLC KPT02E16-26SWEW
Número da peça
KPT02E16-26SWEW
Fabricante
ITT Cannon, LLC
Categoria:
Rundsteckverbinder
Pacote
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.KPT02E16-26SWEW.pdf
Descrição
CONN RCPT FMALE 26POS GOLD SLDR
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order KPT02E16-26SWEW on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the KPT02E16-26SWEW price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of KPT02E16-26SWEW?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC ITT Cannon, LLC
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series KPT KPT KPT KPT KPT
Product Status Active Active Active Active Active
Number of Positions 26 26 26 26 26
Shell Size - Insert 16-26 16-26 16-26 16-26 16-26
Shell Size MIL - - - - -
Mounting Feature Flange Flange Flange Flange Flange
Termination,Fastening Solder Solder Solder Solder Solder
Item22 Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock
Item23 W W W W W
Item24 Metal Metal Metal Metal Metal
Item25 Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy Aluminum Alloy
Item27 Gold Gold Gold Gold Gold
Item28 Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab
Item30 - - - - -
Item31 - - - - -
Item32 - - - - -
Item33 7.5A 7.5A 7.5A 7.5A 7.5A
Item34 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC 600VAC, 850VDC