KPTLS-25MM.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of KPTLS-25MM.
| Imagem |
| Fabricante | Bertech | Bertech | Bertech | Bertech | Bertech |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | KPTLS | KPTLS | KPTLS | KPTLS | KPTLS |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| TapeType | Masking | Masking | Masking | Masking | Masking |
| Adhesive | Silicone | Silicone | Silicone | Silicone | Silicone |
| BackingCarrier | Polyimide | Polyimide | Polyimide | Polyimide | Polyimide |
| Thickness | 0.0020 (2.0 mils, 0.051mm) | 0.0020 (2.0 mils, 0.051mm) | 0.0020 (2.0 mils, 0.051mm) | 0.0020 (2.0 mils, 0.051mm) | 0.0020 (2.0 mils, 0.051mm) |
| Thickness-Adhesive | 0.0010 (1.0 mils, 0.025mm) | 0.0010 (1.0 mils, 0.025mm) | 0.0010 (1.0 mils, 0.025mm) | 0.0010 (1.0 mils, 0.025mm) | 0.0010 (1.0 mils, 0.025mm) |
| Thickness-BackingCarrier | 0.0010 (1.0 mils, 0.025mm) | 0.0010 (1.0 mils, 0.025mm) | 0.0010 (1.0 mils, 0.025mm) | 0.0010 (1.0 mils, 0.025mm) | 0.0010 (1.0 mils, 0.025mm) |
| Width | 0.98 (25.00mm) | 0.98 (25.00mm) | 0.98 (25.00mm) | 0.98 (25.00mm) | 0.98 (25.00mm) |