Carling Technologies L24B1CPP1-3AA3U-3DB
Número da peça
L24B1CPP1-3AA3U-3DB
Fabricante
Carling Technologies
Categoria:
Wippschalter
Pacote
Ficha técnica
L24B1CPP1-3AA3U-3DB.pdf
Descrição
SWITCH ROCKER
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order L24B1CPP1-3AA3U-3DB on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the L24B1CPP1-3AA3U-3DB price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of L24B1CPP1-3AA3U-3DB?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series L L L L L
ProductStatus Active Active Active Active Active
Circuit DPDT DPDT DPDT DPDT DPDT
SwitchFunction On-On On-On On-On On-On On-On
CurrentRating(Amps) 15A (DC) 15A (DC) 15A (DC) 15A (DC) 15A (DC)
VoltageRating-AC - - - - -
VoltageRating-DC 24 V 24 V 24 V 24 V 24 V
Color-Actuator/Cap - - - - -
IlluminationVoltage(Nominal) 24 VDC 24 VDC 24 VDC 24 VDC 24 VDC
TerminationStyle Quick Connect - 0.250 (6.3mm) Quick Connect - 0.250 (6.3mm) Quick Connect - 0.250 (6.3mm) Quick Connect - 0.250 (6.3mm) Quick Connect - 0.250 (6.3mm)
Features - - - - -
PanelCutoutDimensions Rectangular - 44.04mm x 22.02mm Rectangular - 44.04mm x 22.02mm Rectangular - 44.04mm x 22.02mm Rectangular - 44.04mm x 22.02mm Rectangular - 44.04mm x 22.02mm