Taiyo Yuden LB3218T330MV
Número da peça
LB3218T330MV
Fabricante
Taiyo Yuden
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
1207 (3218 Metric)
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.LB3218T330MV.pdf
Descrição
FIXED IND 33UH 215MA 975MOHM SMD
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order LB3218T330MV on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the LB3218T330MV price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LB3218T330MV?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LB3218T330MV.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series LB LB LB LB LB
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core - - - - -
Inductance 33 µH 33 µH 33 µH 33 µH 33 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 215 mA 215 mA 215 mA 215 mA 215 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 975mOhm Max 975mOhm Max 975mOhm Max 975mOhm Max 975mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 15MHz 15MHz 15MHz 15MHz 15MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz 2.52 MHz