Taiyo Yuden LLXBD4040KKL2R2N
Número da peça
LLXBD4040KKL2R2N
Fabricante
Taiyo Yuden
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
1616 (4040 Metric)
Ficha técnica
LLXBD4040KKL2R2N.pdf
Descrição
FIXED IND 2.2UH 890MA 180MOHM SM
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order LLXBD4040KKL2R2N on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the LLXBD4040KKL2R2N price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LLXBD4040KKL2R2N?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden Taiyo Yuden
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series LLXB LLXB LLXB LLXB LLXB
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH
Tolerance ±30% ±30% ±30% ±30% ±30%
CurrentRating(Amps) 890 mA 890 mA 890 mA 890 mA 890 mA
Current-Saturation(Isat) 1.15A 1.15A 1.15A 1.15A 1.15A
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 150mOhm 150mOhm 150mOhm 150mOhm 150mOhm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 73MHz 73MHz 73MHz 73MHz 73MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -25°C ~ 120°C -25°C ~ 120°C -25°C ~ 120°C -25°C ~ 120°C -25°C ~ 120°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz