Analog Devices Inc. LT3032MPDE-3.3#TRPBF
Número da peça
LT3032MPDE-3.3#TRPBF
Fabricante
Analog Devices Inc.
Categoria:
PMIC – Spannungsregler – Linear
Pacote
14-PowerWFDFN
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.LT3032MPDE-3.3#TRPBF.pdf
Descrição
IC REG LINEAR +-3.3V 14DFN
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order LT3032MPDE-3.3#TRPBF on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the LT3032MPDE-3.3#TRPBF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LT3032MPDE-3.3#TRPBF?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 14-PowerWFDFN 14-PowerWFDFN 14-PowerWFDFN 14-PowerWFDFN 14-PowerWFDFN
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
OutputType Fixed Fixed Fixed Fixed Fixed
NumberofRegulators 2 2 2 2 2
Voltage-Input(Max) ±20V ±20V ±20V ±20V ±20V
Voltage-Output(Min/Fixed) ±3.3V ±3.3V ±3.3V ±3.3V ±3.3V
Voltage-Output(Max) - - - - -
VoltageDropout(Max) 0.27V @ 150mA (Typ), 0.3V @ 150mA (Typ) 0.27V @ 150mA (Typ), 0.3V @ 150mA (Typ) 0.27V @ 150mA (Typ), 0.3V @ 150mA (Typ) 0.27V @ 150mA (Typ), 0.3V @ 150mA (Typ) 0.27V @ 150mA (Typ), 0.3V @ 150mA (Typ)
Current-Output 150mA, 150mA 150mA, 150mA 150mA, 150mA 150mA, 150mA 150mA, 150mA
Current-Quiescent(Iq) - - - - -
Current-Supply(Max) - - - - -
PSRR 68dB (120Hz), 54dB (120Hz) 68dB (120Hz), 54dB (120Hz) 68dB (120Hz), 54dB (120Hz) 68dB (120Hz), 54dB (120Hz) 68dB (120Hz), 54dB (120Hz)
ControlFeatures Enable Enable Enable Enable Enable
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C