LT3650IDD-4.1#PBF.pdf
| Imagem |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| NumberofCells | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| ProgrammableFeatures | Timer | Timer | Timer | Timer | Timer |
| ChargeCurrent-Max | 2A | 2A | 2A | 2A | 2A |
| BatteryPackVoltage | 4.1V | 4.1V | 4.1V | 4.1V | 4.1V |
| Voltage-Supply(Max) | 32V | 32V | 32V | 32V | 32V |