Rosenberger LU8-102-1500
Número da peça
LU8-102-1500
Fabricante
Rosenberger
Categoria:
Koaxialkabel (HF)
Pacote
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.LU8-102-1500.pdf
Descrição
2.4 ASSY TESTCABLE STANDARD
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order LU8-102-1500 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the LU8-102-1500 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LU8-102-1500?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LU8-102-1500.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Rosenberger Rosenberger Rosenberger Rosenberger Rosenberger
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Style 2.4mm to 2.4mm 2.4mm to 2.4mm 2.4mm to 2.4mm 2.4mm to 2.4mm 2.4mm to 2.4mm
1stConnector 2.4mm Plug 2.4mm Plug 2.4mm Plug 2.4mm Plug 2.4mm Plug
1stContactGender Male Male Male Male Male
1stConnectorMountingType - - - - -
1stConnectorMountingFeature - - - - -
2ndConnector 2.4mm Plug 2.4mm Plug 2.4mm Plug 2.4mm Plug 2.4mm Plug
2ndContactGender Male Male Male Male Male
2ndConnectorMountingType - - - - -
2ndConnectorMountingFeature - - - - -
Length 59.1 (1.5m) 4.9' 59.1 (1.5m) 4.9' 59.1 (1.5m) 4.9' 59.1 (1.5m) 4.9' 59.1 (1.5m) 4.9'
CableType RTK 125 RTK 125 RTK 125 RTK 125 RTK 125
CableImpedance - - - - -
ConnectorImpedance - - - - -
OverallImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency-Max 50 GHz 50 GHz 50 GHz 50 GHz 50 GHz
Color - - - - -
Features Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
OperatingTemperature 20°C ~ 26°C 20°C ~ 26°C 20°C ~ 26°C 20°C ~ 26°C 20°C ~ 26°C