Microchip Technology M5KP14AE3
Número da peça
M5KP14AE3
Fabricante
Microchip Technology
Categoria:
TVS - Dioden
Pacote
DO-204AR, Axial
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.M5KP14AE3.pdf
Descrição
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO204AR
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order M5KP14AE3 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the M5KP14AE3 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of M5KP14AE3?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of M5KP14AE3.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as M5KP14AE3 pin diagram, M5KP14AE3 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-204AR, Axial DO-204AR, Axial DO-204AR, Axial DO-204AR, Axial DO-204AR, Axial
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 14V 14V 14V 14V 14V
Voltage-Breakdown(Min) 15.6V 15.6V 15.6V 15.6V 15.6V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 23.2V 23.2V 23.2V 23.2V 23.2V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 215A 215A 215A 215A 215A
Power-PeakPulse 5000W (5kW) 5000W (5kW) 5000W (5kW) 5000W (5kW) 5000W (5kW)