Microchip Technology MASMCJ20A
Número da peça
MASMCJ20A
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.MASMCJ20A.pdf
Descrição
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AB
Product details
1. How to order MASMCJ20A on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MASMCJ20A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MASMCJ20A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MASMCJ20A.
7.How to contact us to get technical supports, such as MASMCJ20A pin diagram, MASMCJ20A datasheet?
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 20V 20V 20V 20V 20V
Voltage-Breakdown(Min) 22.2V 22.2V 22.2V 22.2V 22.2V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 32.4V 32.4V 32.4V 32.4V 32.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 46.3A 46.3A 46.3A 46.3A 46.3A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)