Microchip Technology MASMCJ33CA
Número da peça
MASMCJ33CA
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.MASMCJ33CA.pdf
Descrição
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
Product details
1. How to order MASMCJ33CA on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MASMCJ33CA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MASMCJ33CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MASMCJ33CA.
7.How to contact us to get technical supports, such as MASMCJ33CA pin diagram, MASMCJ33CA datasheet?
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 33V 33V 33V 33V 33V
Voltage-Breakdown(Min) 36.7V 36.7V 36.7V 36.7V 36.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 53.3V 53.3V 53.3V 53.3V 53.3V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 28.1A 28.1A 28.1A 28.1A 28.1A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)