Microchip Technology MASMCJ45CA
Número da peça
MASMCJ45CA
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.MASMCJ45CA.pdf
Descrição
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
Product details
1. How to order MASMCJ45CA on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MASMCJ45CA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MASMCJ45CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MASMCJ45CA.
7.How to contact us to get technical supports, such as MASMCJ45CA pin diagram, MASMCJ45CA datasheet?
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 45V 45V 45V 45V 45V
Voltage-Breakdown(Min) 50V 50V 50V 50V 50V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 72.7V 72.7V 72.7V 72.7V 72.7V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 20.6A 20.6A 20.6A 20.6A 20.6A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)