Microchip Technology MASMCJ75CAE3
Número da peça
MASMCJ75CAE3
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.MASMCJ75CAE3.pdf
Descrição
TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB
Product details
1. How to order MASMCJ75CAE3 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MASMCJ75CAE3 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MASMCJ75CAE3?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MASMCJ75CAE3.
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 75V 75V 75V 75V 75V
Voltage-Breakdown(Min) 83.3V 83.3V 83.3V 83.3V 83.3V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 121V 121V 121V 121V 121V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 12.4A 12.4A 12.4A 12.4A 12.4A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)