Microchip Technology MASMCJ78A
Número da peça
MASMCJ78A
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.MASMCJ78A.pdf
Descrição
TVS DIODE 78VWM 126VC DO214AB
Product details
1. How to order MASMCJ78A on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MASMCJ78A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MASMCJ78A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MASMCJ78A.
7.How to contact us to get technical supports, such as MASMCJ78A pin diagram, MASMCJ78A datasheet?
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 78V 78V 78V 78V 78V
Voltage-Breakdown(Min) 86.7V 86.7V 86.7V 86.7V 86.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 126V 126V 126V 126V 126V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 11.4A 11.4A 11.4A 11.4A 11.4A
Power-PeakPulse 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW) 1500W (1.5kW)