MIC29150-3.3WU.pdf
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Input(Max) | 26V | 26V | 26V | 26V | 26V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| VoltageDropout(Max) | 0.6V @ 1.5A | 0.6V @ 1.5A | 0.6V @ 1.5A | 0.6V @ 1.5A | 0.6V @ 1.5A |
| Current-Output | 1.5A | 1.5A | 1.5A | 1.5A | 1.5A |