Microchip Technology MIC37300-3.3WR
Número da peça
MIC37300-3.3WR
Fabricante
Microchip Technology
Categoria:
PMIC – Spannungsregler – Linear
Pacote
Spak-3 (3 Leads + Tab)
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.MIC37300-3.3WR.pdf
Descrição
3.0AMP, LOW-VOLTAGE MICROCAP LDO
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order MIC37300-3.3WR on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MIC37300-3.3WR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MIC37300-3.3WR?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
OutputConfiguration Positive Positive Positive Positive Positive
OutputType Fixed Fixed Fixed Fixed Fixed
NumberofRegulators 1 1 1 1 1
Voltage-Input(Max) 6V 6V 6V 6V 6V
Voltage-Output(Min/Fixed) 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
Voltage-Output(Max) - - - - -
VoltageDropout(Max) - - - - -
Current-Output 3A 3A 3A 3A 3A
Current-Quiescent(Iq) - - - - -
Current-Supply(Max) - - - - -
PSRR - - - - -
ControlFeatures - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C