MOV-20D511KTR.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MOV-20D511KTR.
| Imagem |
| Fabricante | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. |
| Series | MOV-20DxxxK | MOV-20DxxxK | MOV-20DxxxK | MOV-20DxxxK | MOV-20DxxxK |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 320 V | 320 V | 320 V | 320 V | 320 V |
| MaximumDCVolts | 415 V | 415 V | 415 V | 415 V | 415 V |
| VaristorVoltage(Min) | 459 V | 459 V | 459 V | 459 V | 459 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 510 V | 510 V | 510 V | 510 V | 510 V |
| VaristorVoltage(Max) | 561 V | 561 V | 561 V | 561 V | 561 V |
| Current-Surge | 6.5 kA | 6.5 kA | 6.5 kA | 6.5 kA | 6.5 kA |
| Energy | 220J | 220J | 220J | 220J | 220J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 936 pF @ 1 kHz | 936 pF @ 1 kHz | 936 pF @ 1 kHz | 936 pF @ 1 kHz | 936 pF @ 1 kHz |