MP-3014-2100-50-80.pdf
| Imagem |
| Series | MP-3014 | MP-3014 | MP-3014 | MP-3014 | MP-3014 |
| Color | White, Cool | White, Cool | White, Cool | White, Cool | White, Cool |
| CCT(K) | 5000K | 5000K | 5000K | 5000K | 5000K |
| Flux@85°CCurrent-Test | - | - | - | - | - |
| Flux@25°CCurrent-Test | 58lm (Typ) | 58lm (Typ) | 58lm (Typ) | 58lm (Typ) | 58lm (Typ) |
| Current-Test | 80mA | 80mA | 80mA | 80mA | 80mA |
| Voltage-Forward(Vf)(Typ) | 6.3V | 6.3V | 6.3V | 6.3V | 6.3V |
| Lumens/Watt@Current-Test | 115 lm/W | 115 lm/W | 115 lm/W | 115 lm/W | 115 lm/W |
| CRI(ColorRenderingIndex) | 80 | 80 | 80 | 80 | 80 |
| Current-Max | 120mA | 120mA | 120mA | 120mA | 120mA |