MP-3020-3100-30-80.pdf
| Imagem |
| Series | - | - | - | - | - |
| Color | White, Warm | White, Warm | White, Warm | White, Warm | White, Warm |
| CCT(K) | 3000K | 3000K | 3000K | 3000K | 3000K |
| Flux@85°CCurrent-Test | - | - | - | - | - |
| Flux@25°CCurrent-Test | 124lm (Typ) | 124lm (Typ) | 124lm (Typ) | 124lm (Typ) | 124lm (Typ) |
| Current-Test | 100mA | 100mA | 100mA | 100mA | 100mA |
| Voltage-Forward(Vf)(Typ) | 9.5V | 9.5V | 9.5V | 9.5V | 9.5V |
| Lumens/Watt@Current-Test | 131 lm/W | 131 lm/W | 131 lm/W | 131 lm/W | 131 lm/W |
| CRI(ColorRenderingIndex) | 80 | 80 | 80 | 80 | 80 |
| Current-Max | 120mA | 120mA | 120mA | 120mA | 120mA |