Microchip Technology MRT100KP130CAE3
Número da peça
MRT100KP130CAE3
Fabricante
Microchip Technology
Categoria:
TVS - Dioden
Pacote
DO-204AR, Axial
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.MRT100KP130CAE3.pdf
Descrição
TVS DIODE 130VWM 254VC CASE 5A
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order MRT100KP130CAE3 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MRT100KP130CAE3 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MRT100KP130CAE3?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case DO-204AR, Axial DO-204AR, Axial DO-204AR, Axial DO-204AR, Axial DO-204AR, Axial
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 130V 130V 130V 130V 130V
Voltage-Breakdown(Min) 144V 144V 144V 144V 144V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 254V 254V 254V 254V 254V
Current-PeakPulse(10/1000µs) - - - - -
Power-PeakPulse 100000W (100kW) 100000W (100kW) 100000W (100kW) 100000W (100kW) 100000W (100kW)