Microchip Technology MRT100KP400A
Número da peça
MRT100KP400A
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.MRT100KP400A.pdf
Descrição
TVS DIODE 400VWM 787VC CASE 5A
Product details
1. How to order MRT100KP400A on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MRT100KP400A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MRT100KP400A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MRT100KP400A.
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 400V 400V 400V 400V 400V
Voltage-Breakdown(Min) 444V 444V 444V 444V 444V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 787V 787V 787V 787V 787V
Current-PeakPulse(10/1000µs) - - - - -
Power-PeakPulse 100000W (100kW) 100000W (100kW) 100000W (100kW) 100000W (100kW) 100000W (100kW)