TE Connectivity Deutsch Connectors MS3475W22-41PY
Número da peça
MS3475W22-41PY
Fabricante
TE Connectivity Deutsch Connectors
Categoria:
Rundsteckverbinder
Pacote
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.MS3475W22-41PY.pdf
Descrição
CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order MS3475W22-41PY on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the MS3475W22-41PY price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MS3475W22-41PY?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Product Status Active Active Active Active Active
Connector Type Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins
Number of Positions 41 41 41 41 41
Shell Size - Insert 22-41 22-41 22-41 22-41 22-41
Shell Size MIL - - - - -
Mounting Feature - - - - -
Termination,Fastening Crimp Crimp Crimp Crimp Crimp
Item22 Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock Bayonet Lock
Item23 Y Y Y Y Y
Item24 Metal Metal Metal Metal Metal
Item25 Aluminum Aluminum Aluminum Aluminum Aluminum
Item27 Gold Gold Gold Gold Gold
Item28 Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab Olive Drab
Item30 - - - - -
Item31 - - - - -
Item32 Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
Item33 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A 7.5A, 13A