| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | MS4800 | MS4800 | MS4800 | MS4800 | MS4800 |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Protection | Finger | Finger | Finger | Finger | Finger |
| DetectionCapability | 14mm | 14mm | 14mm | 14mm | 14mm |
| ProtectiveHeight | 680mm | 680mm | 680mm | 680mm | 680mm |
| NumberofBeams | 68 | 68 | 68 | 68 | 68 |
| BeamPitch | 10mm | 10mm | 10mm | 10mm | 10mm |
| OperatingRange | 0.3m ~ 7.0m | 0.3m ~ 7.0m | 0.3m ~ 7.0m | 0.3m ~ 7.0m | 0.3m ~ 7.0m |
| Features | Blanking | Blanking | Blanking | Blanking | Blanking |
| OperatingTemperature | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C |