| Protection | Finger/Hand | Finger/Hand | Finger/Hand | Finger/Hand | Finger/Hand |
| DetectionCapability | 20mm | 20mm | 20mm | 20mm | 20mm |
| ProtectiveHeight | 680mm | 680mm | 680mm | 680mm | 680mm |
| NumberofBeams | 68 | 68 | 68 | 68 | 68 |
| BeamPitch | 10mm | 10mm | 10mm | 10mm | 10mm |
| OperatingRange | 0.3m ~ 20.0m | 0.3m ~ 20.0m | 0.3m ~ 20.0m | 0.3m ~ 20.0m | 0.3m ~ 20.0m |
| Features | Blanking | Blanking | Blanking | Blanking | Blanking |
| OperatingTemperature | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C | -10°C ~ 55°C |